eNFeS, nEfEs, nUfUs, NeFiS

 

eNFeS – nEfEs – nUfUs – NeFiS

İnsan olgunlaştıkça ve çakraları geliştikçe, kişinin hayatında etkisi olan psikolojik işlevleri de buna bağlı olarak ortaya çıkar. Genelde çevremizdeki insanların bizlere karşı sarf ettikleri sözcüklerden, yani NeFiSlerinden NeFeS yoluyla NuFuS bulan O eNFeS enerji toplarından etkilenir, çakralarımızın durumunu elimizde olmadan değiştiririz. Pek çoğumuz, hoşlanmadığımız şeylere, davranışlara ve sözcüklere HİSLERİMİZİ engelleyerek ve doğal enerji akışımızı durdurarak tepki veririz. İlgili ÇAKRA artık tıkanmıştır.

Bir çocuğun bir başkasına SEVGİ vermeyi deneyimlerken defalarca reddedildiğini düşünün, o çocuk büyük bir olasılıkla artık sevgisini sunmayı kesecektir. Bunu yapabilmek için tepki ile yanıtladığı İÇSEL SEVGİ hislerini-duygularını durduracaktır.
Bunun gerçekleşmesi demek;
KALP ÇAKRASINDAKİ enerji akışının kesilmesi ile sonuçlanır. Bu akış durduğu ya da yavaşladığı zaman, fiziksel bir problemin ortaya çıkması yani bir rahatsızlık ya da hastalığın yaşanması gerekmektedir.

Bu süreç tüm çakralar için geçerlidir. Deneyimlemeye çalıştığınız her ne tür davranış ya da eylem olursa olsun, bunlar engellendiğinde, sizlerin ÇAKRALARIDA engellenmiş olur, bu da bozulma demektir. Ya da çakralarınız BLOKE edilmiştir artık. Durgun enerji ile tıkanmıştır, düzensizce ya da geriye doğru akmaktadır artık enerji. Hastalıklar ardı ardına gelir, zira çakralar artık yırtılmıştır.

Çakralar, enerjileri metabolize etmekle kalmayıp aynı zamanda enerjiyi DUYUMSAYAN araçlar olduğu için çevremizdeki dünya hakkında bize çok şey söylerler. Eğer çakraları KAPALI hale getirirsek bu evrensel bilgileri de içeri alamayız, kısaca FARKINDA OLAMAYIZ.

DOLAYISIYLA, ÇAKRALARIMIZIN SAAT YÖNÜNÜN TERSİNE HAREKET ETMESİNE SEBEP OLDUĞUMUZDA, ENERJİMİZİ dış dünyaya GÖNDERİR, GÖNDERDİĞİMİZ ENERJİNİN NE OLDUĞUNU DUYUMSAR VE DÜNYANIN ÖYLE OLDUĞUNU SÖYLERİZ.

www.izmirliahmetkaya.com

Bir cevap yazın