Öz gücünle tanışmaya hazır mısın?

Dünyada yaşayan insanların çoğu, bir şekilde güç elde etmeyi arzu etmektedir, ancak nasıl tezahür edeceği, ilgili kişinin ruhsal olgunluğu ve idrakine bağlıdır.

Içsel olarak bilgeliğin gelişmiş anlayışına sahip olmayan bir genç ruh, bir tür hayranlık veya güzellik kazanmak, zenginlik veya mal mülke sahip olmak için güç elde etmeyi arzu edebilir.

Daha uzun süredir enkarne olan daha deneyimli bir ruh ise, geçmiş deneyimlerden öğrenerek yine de güç isteyebilir, ancak bu güç, neredeyse yok gibi gözükebilen çok daha süptil bir şekilde olabilir.

Güç elde etme arzusu, belki de aynı bizim politikacı, devlet adamı veya din adamları gibi sıra dışı iyilik sever sergileyen evliya tipi bir dış görünüm altında veya belki de kendi kişisel amaçları için güçlü hissetmeyi arzu eden ve bunu gizleyen aydınlanma yoluna koyulmuş birinin dış görünümü altında değişik şekillerde kamufle olabilir.

Kendi öz güçlerinin kaynağı ile irtibat kurmayı arzularken, amacı “kar gibi beyaz” olan biri gerçekten son derece ender rastlanabilen biridir.

Ancak, fiziksel bedenle birlikte zihinsel, duygusal ve psişik şartların temizlenmesini içeren kişisel arınma programı, yavaş yavaş insan varlığının ruhsal kökleri ile güvenli ve etkin bir bağlantı kurmak için yer hazırlamaktadır.

Aynen bir deprem kuşağına altın bir saray inşa etmek gibi, bu işlemi ilk arındırmadan geçmeden uygulamak tehlikeli olur.

Arınmanın önemini ne kadar vurgulasak azdır.

Çünkü insan psişesi içerisinde geçmiş ve şimdiki karmanın etkilediği bütün karmaşıklıklarla ilgilenmeniz gerekecektir.

Bunu, Levh-I Mahfuz ile tanışarak başarabilirsiniz.

Değişik türde negative enerjiler değişip beden temizlendikten sonra, insane, psişenin derinliklerinde yatan ve keşfedilip yaratıcı bir şekilde kullanılmayı bekleyen çeşit çeşit mücevherlerle dolu kutuyu keşfetmeye hazır bir haldedir.

Her birimiz adeta bir güç trafosuyuz ve varlığımızın en derin seviyelerinde uykuda yatan değişik tip güçleri ortaya çıkarmak kendimize kalmıştır.

Bir çok geçmiş yaşamımızdan kalan ve pozitif olarak ve karşılık düşünmeden enerjilerimizi başkalarının hizmetine yöneltmekten kaynaklanan bu güçleri, kademeli olarak elde edebiliriz.

Her birimizin birer koruyucu meleği olmakla beraber, mevcut yaşamımızda üstlendiğimiz göreve gore bir veya daha fazla ruhsal rehberimiz vardır.

Eğer birisi sadece kişisel amaç için para kazanmaya koyulmuş ise ve dolayısıyla güçlerini yaratıcı bir şekilde kullanmıyorsa, kişinin algılama seviyesini genişletmesine yardımcı sadece bir veya iki rehber bulunabilir.

Eğer birisi sanat veya bilim yolu ile başkalarına aktif olarak yardımcı oluyorsa veya zaman zaman insanlara hizmet etmekle ilgileniyorsa, o zaman görevini daha etkin bir şekilde yerine getirmesine yardımcı olmak üzere , farklı yeteneklere sahip daha fazla sayıda rehber cezbedilmektedir.

Bazı şifacıların görevlerini yardımcı olmak üzere, koruyucu melekleri yanında, yarım düzine ve daha fazla esas melekleri ve ayrıca bedendeki değişik organlarına güç vermek üzere tali melekleride vardır.

Bir çok kişi, ruhsal rehberlerin kişinin öz gücünün esas bir unsuru olup olmadığını, yoksa kendi başlarına tamamen eyrı birer varlık olup, yardımlarını gerektiğinde mi verdiklerini merak ederler.

Bunun yanıtı, her iki soruya da “evet” tir.

Birçok ruhsal rehber geçmiş kişiliklerin ruhsal suretleri olabilirler ve bunlar o denli tekamül etmişlerdir ki, enkarne kişinin tekamülüne yardımcı olabilmektedirler, oysa diğer rehberler kişinin dünyasal şartlarına gore gelip geçici olmaktadır.

Iki tip ruhsal rehberden söz ediyoruz, kişinin ruhsal uzantısı olanlar ve gerektiğinde geçici olarak yardım edenler.

Her birimizin pisişemizin içine işlenmiş kayıtlı tarihin öncelerine, yaratılışın başına giden bir yaşam haritası vardır.

Içimizde zamanla reddedilmiş veya unutulmuş esas güçler vardır ve olmamız gereken varlığa, yani oluşma sürecindeki bir Tanrı’ya dönüşmemiz için bunlarla yeniden özdeşleşmemiz gerekir.

Günlük varlığımız içerisinde, her birimiz aynı yazgıyı paylaşmamıza rağmen, özgür irade sahibi bireyleriz.

Bizler LEVH-İ MAHFUZ yüzyılındayız.

Tarihin, herşeyin kolayca olmasını istediğimiz bir noktasındayız. Kolaylığa çok değer veriyoruz. Her şeyi iyileştirip düzeltecek bir HAP istiyoruz. Yaşamımızın ve çocuklarımızın yaşamının acısız geçmesini istiyoruz. Peki, yeni bir diyeti, yeni bir ilacı ya da yeni bir dini denerken gerçekte ne arıyoruz? İşler istediğimiz gibi kolayca ve mükemmel gitmeyince cesaretimizi kaybediyoruz. Meditasyon bir meydan okuma olabilir, fakat bir ağrı kesici değildir. Amacı acılarımızı gizlemek değildir. Meditasyon , acılarımızı iyileştirir.

HAYATINIZIN HERHANGİ BİR ALANINDA İYİLEŞME İSTİYORSANIZ VE BU ÇALIŞMAYA İSTEKLİYSENİZ, SİZ DE MUCİZELERLE KARŞILAŞACAKSINIZ.

Bizler LEVH-İ MAHFUZ yüzyılında

sizlere bu farkındalılığı yaşatmak için ;

SİZİ ÖZÜNÜZLE tanıştırmak için;

REİKİ uyumlamalarıyla buradayız.

Ahmet Kaya

REİKİMASTER/TEACHER

www.izmirliahmetkaya.com

www.tanrinindogumgunu.com

Levh-i Mahfuz

Bir cevap yazın