BİR BÜYÜK DEPREMLE UYANDIRILMAKTAN ENDİŞELİYİM

ENDİŞELİ MİSİN? EVET.

 

“Böyle bir zulme sessizce de olsa halen onay verebilen dostlarımız. Sözün bittiği, amansız bir VİCDAN işkencesinin sizi beklediği yerdesiniz!”

“Sandık, boyun eğmiş demokrasilerin tabutudur.”

“Alkol derecesi en yüksek içki şişesinin üzerinde İKTİDAR HIRSI yazar. GÜÇ SARHOŞU olduğunda işte böyle aksırır tıksırır insan. Elindeki güç şişesiyle camiye içki bulaştıran TEK ADAM odur.”

“Endişeli misin? Evet. Millet olarak bu kibir uykusundan bir sabah BİR BÜYÜK DEPREMLE UYANDIRILMAKTAN ENDİŞELİYİM. Hem de çok endişeliyim.”
“Geçmişte nice tepkileri göğüsleyerek doğrularının var gücümle arkasında oldum. Bugün ise bu uyarılarımı bir kardeşi olarak yapıyorum.”
“Başbakana gönül vermiş güzel insanlar. Sevdiğiniz insanı alkışlarla ateşe atmayın. ONA DOSTLUĞUNUZU GÖSTERECEĞİNİZ GÜN BUGÜNDÜR.”
“Bu masum ve siyasetsiz başkaldırı, bastırılır susturulursa, şu anda ülkemize hükmetmekte olan KİBİRİ yarın yüzle çarpmanız gerekebilir.”
“Türkiyenin şahsiyetli bilge insanları. Okuduğunuz kitapları öğrendiğiniz bilgileri dışavuracağınız gün bugündür. 1 yazgı yeniden yazılıyor.”
“Bu hareket o parti gitsin bu parti gelsin hareketi değildir. ‘ORADA KİM OTURURSA OTURSUN ÖZGÜR İRADEME SAYGI DUYMASINI BİLSİN’ HAREKETİDİR.”
“Bir sürü kaldırım taşı telef oldu diye söylenip duranlar. AMAN TOZ KALKMASIN DİYEREK DEVRİMLER DURDURULMAZ.”
“Türkiye ekonomisi baltalanmaya çalışılıyor diyenler. FAKİRLİK KORKUSUYLA DEVRİMLER DURDURULMAZ.”
“Gerçek devrimcinin elele tutuşmaktan birşey atmaya eli kalmaz. Taksim’in güzel insanları o mukaddes ellerinizi öpüyorum. Sağduyulu kardeşlerim benim.”
“Dışgüçler Türkiye’nin itibarını düşürmeye çalışıyor diyenler. KONU KOMŞU NE DER DİYE DEVRİM DURMAZ (Türkiyenin gerçek itibarı bu gençlerdir)”
buRAK özDEMİR

 

*** BİZ biraz da derli toplu bir anlatım olsun istedik.***

altına imzamızı koyduk.

www.izmirliahmetkaya.com

 

 

 

 

Bir cevap yazın