İNDİGOLAR MODERN DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLARI GİBİDİR

 

İNDİGOLAR MODERN DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLARI GİBİDİR

 

Dünyadaki enkarne ruhlar çok farklı yaşlardadır. Genel kural olarak genç ruhlar güç, iktidar ve hayatı idame etmek gibi üçüncü boyuta ait kavramları keşfedebilecekleri hayat planları yaparlar. Yaşlı ruhlar ise aksine, dünya üzerinde bir şeyleri elde etmekten ziyade daha çok DUYGULARLA alakadar olurlar. Tekamülün duygular vasıtasıyla meydana geldiğini sezgisel olarak bilir onlar.

Bize çeşitli akrabalık bağları veya ilişkiler vesilesiyle refakat eden ve bizi çok iyi tanıyan bir ruh varsa eğer, bu durum RUH EŞİ olmak gibidir. Zira EŞ-RUH sadece aşık olduğumuz ve evlendiğimiz biri değildir. EŞ-RUH ilişkisi köklü bir takım beraberliğidir. Dolayısıyla bu tür ilişkilerde ruhlar anne baba- çocuk, kardeş, karı-koca, öğretmen-öğrenci gibi beraberlikleri seçerler.

 

Yeryüzündeki son enkarnosyonunu yaşayan bir ruh, edinmiş olduğu tüm bilgi ve bilgeliği diğer insanlara aktarabileceği bir hayat planı yapar; aslında bunu yapmak DÜNYA okulundan mezun olmanın da bir gereğidir aynı zamanda.

 

RUH kavramını biraz daha netleştirelim sizin için. Parmaklarınız var. Avucunuz var. Kollarınız var. Enkarnasyonlarınız parmaklar gibidir, ruhumuzun özünden çıkış yapar ve bir yaşam olarak tezahür ederler. Avucumuz ruhumuzdur, enkarnasyonlarımız yani parmaklarımız avucumuza bağlıdır. Ruhumuz bizim tamlığımızdır ve o da TANRI’ya, yani kolumuza bağlıdır.

 

KARMA, karmaya gelince; evrenin düzeni korumaya hizmet eden bir kuralıdır ve işleyişi hiçbir şekilde şahsi değildir. Karma olmasa KAOS hüküm sürerdi. Dünyevi şartlar ise bize genellikle kaotik görünür çünkü pek çok yaşam dönemi boyunca süregelen karmik dengelenmeyi göremeyiz. Perdenin arkasında harikulade ve mükemmel bir dengeleyici akış vardır. Ruhlar pek çok enkarnasyonla beraber bilgelik içinde gelişip tekamül ettikçe olumsuz davranışların, sözlerin ve düşüncelerin mutlaka DENGEYE kavuşturulması gereken etkileri olduğunu idrak ederler, dolayısıyla ilave karmalar biriktirmeyecek yollarla yaşamayı seçerler.

 

Ruhsal bedenlenmenin dikkat çekici bir yönü de

DİŞİ-ERKEK ENERJİSİNİN DENGELENMESİDİR.

Erkek enkarnasyonlarında baskın olanlar kadın olarak geçirdikleri hayatlarında zorlanmalarıdır. Kadın enkarnasyonlarında baskın olanlar ise erkek olarak geçirdikleri hayatlarda çok zorlanırlar. Ruhlar TEKAMÜL ederken DİŞİ/ERKEK yönlerinde bir denge arayışına girerler ve daha az aşina oldukları enerjiyi ifade etmeyi öğrenecekleri bir hayat seçerler. Dolayısıyla bizler kimi erkeklerde kadınsı bir tavır, kimi kadınlarda da erkeksi bir davranışı rahatlıkla gözlemleyebiliriz.

 

Artık 21. Yüzyıldayız.

Bu dönemde dünyaya gelen çocukların büyük bölümü İNDİGO, kalanı ise KRİSTAL denilen ÇOCUKLARDIR.

İNDİGO ÇOCUKLAR – KRİSTAL ÇOCUKLAR

İndigo ve kristal çocuklar, Homo Sapien’lerin bir sonraki versiyonudur. Diğer boyutlara erişim anlamında bizden daha donanımlıdır onlar. Bizim yapamıyacağımız anlamına gelmez bu fakat sanki eski bir bilgisayarda çalışmak gibidir.

İNDİGO ve KRİSTALLER MODERN DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLARI GİBİDİR. TÜM DONANIMA SAHİPTİRLER ve BU SAYEDE ERİŞİMLERİ ÇOK DAHA KOLAY OLUR.

 

Anne ve babalar,

ÇOCUKLARINIZI ONURLANDIRIN.

ONLAR BU YÜZYILDA SİZLERİN ÖĞRETMENLERİDİR. YAPTIKLARI YA DA YAPACAKLARI TÜM SEÇİMLERİNDE ONLARI ONURLANDIRIN. Neden ben? DİYE SORMAYIN TANRI’YA. BU BİR CEZA DEĞİLDİR. O ÇOCUĞUN İÇİNDE KONUŞMA SORUNU OLMAYAN, GÖREN, DUYAN, DÜŞÜNEN HER ŞEYİYLE TAM BİR RUH OLDUĞUNU UNUTMAYIN. ÜZERLERİNDE ÇOK UYGUNSUZ DURAN VE YANLIŞ DİKİLDİĞİ İZLENİMİ UYANDIRAN BİR ELBİSEYİ SEÇMİŞ OLSALAR BİLE, ONUN DA BİR AMACI OLDUĞUNUN BİLİNCİNDE OLUN.

 

 www.izmirliahmetkaya.com

 www.tanrinindogumgunu.com

 

 

Bir cevap yazın