NE BİR GRUP NE DE BİR CEMAAT – BİREY

NE BİR GRUP NE DE BİR CEMAAT – BİREY

“Bizler O kitabın okuyucusu bir grup arkadaş  …. Adlı bir Levh-i Mahfuz paylaşım ve araştırma grubu oluşturduk. Burada kitabı yaşamımıza geçirmek için neler yapmamız gerektiğini araştırıyoruz. Bu konuda yol gösterici fikirlerinizi bizimle paylaşmanız bizleri çok mutlu eder. … “

El cevap:

Duyarlılığınız için, sorumluluk duygunuz ve aceleniz için hepinize, ayrı ayrı teşekkür ederim. Levh-i Mahfuz’a verebileceğiniz en büyük katkı, grup değil BİREY olmanızdır.

Güçlü, değişimci, devrimci, yepyeni birer BİREY

Gruplara isimler aramak ve bulmak, idealist tanımlamalar yapmak da güzel birer beyin jimlastiğidir. Ancak, Levh-i Mahfuz’a alt başlık olabilecek yegane başlık kişisel isimlerimizdir.

Bir Levh-i Mahfuz bireyi olan, buRAK özDEMİR alt başlıklı kişi olarak, kendi hayatımdan örnek vermem gerekirse; herhangi bir grubun parçası olmadan, sadece bir fert olarak, 4 yıl boyunca İSLAM isimli olguya buradan verilen katkı, Türkiye’deki yüzlerce cemaatin, onyıllar boyunca verdiğinin toplamından daha fazladır. Buna, okuyucu ailemizin fertlerinin, kendi coğrafyalarından verdiği tekil katkıları da eklersek, LEVH-İ MAHFUZ dip dalgasının tılsımının köklerinde, hiçbir çemberin içine şıkışmayan, aksiyona dayalı değil sonsuz sınırsız bir bilinç hareketi olmanın yattığını görürüz.

LEVHİ MAHFUZ SADECE VE SADECE BİR BİLİNÇ HAREKETİDİR.

Gerçek bilinç pasiflik getirmez. Doğru bir Levh-i Mahfuz okuması, harekete geçirici bir Levh-i Mahfuz okuması olduğu için, ayrıca bir aksiyon düşünmemiz gerekmez.

‘harekete geçelim’ refleksi, insana atıllık getiren, ağır, oturaklı diğer ve eski öğretilerin refleksidir.

Bizim ilmimizin kendisi başlı başına bir harekettir ve insanda uyandırılması gereken tek refleks derinleşerek değişmek üzerinedir.”

Kur’antum Kur’an-I Devrim 154.s 

www.tanrinindogumgunu.com

http://www.dogumgunu.com.tr/store/levh-i-mahfuz.html

http://www.dogumgunu.com.tr/store/

Levh-i Mahfuz

 

Bir cevap yazın