SAKLI KALMIŞ HADİSLER

SAKLI KALMIŞ HADİSLER

“Din adamı değil hikaye anlatıcısı onlar. Sürekli hikayeler anlatırlar. İçlerinden
birini söylemişti babam: “inad ettim yıllardır bakıyorum ne zaman
söyleyecek diye.
Adamın ağzından bir kere bile Kur’an kelimesi çıkmadı” demişti.

Evet varsa yoksa hadis. Madem bu kadar düşkünler hadislere, bizim de nakledeceğimiz hadisler var elbette. Dibine kadar sahih hem de. Hafızanızı şöyle bir tarayın bakalım, bahsetmişler miydi size bu hadisten?

“CEMAATİN İNANCI ZAYIF, İBADETİ TAKLİT OLACAK. HAFIZLAR ÇOK OLACAK, AMA ALİM BULUNMAYACAK. ALİMLER, PARA VE DÜNYALIK KARŞILIĞINDA İLİM ÖĞRETECEK, AHİRET AMELİ İLE DÜNYALIK TALEP EDECEKLER.”

Bu saklı kalmış hadislerden belki de daha ilginç olan, İncil’in hakiki kalmayı başarabilmiş az sayıdaki ayetinden birinde tarif edilen din adamı tiplemesidir. Kutsal kitaplar kronolojisine bakıldığında görüleceği gibi, İNCİL, eliyle işaret ediyorsa, bunlar Yahudi din adamları olmak durumunda. Hiristiyanlık henüz inşa edilmediği için. Bakalım aşağıda deşifre edilen, rating’e düşkün Yahudi dinadamları size de bugünün pek Müslüman televizyon ulemasını çağrıştıracak mı?

KIYAMET GÜNÜ İNSANLAR ARASINDA EN ŞİDDETLİ AZABA UĞRAYACAKLAR, İLMİ KENDİSİNE VE BAŞKALARINA FAYDA VERMEYEN ALİMLERDİR.”

“UZUN KAFTANLAR İÇİNDE DOLAŞMAKTAN HOŞLANAN, MEYDANLARDA SELAMLANMAYA, HAVRALARDA EN SEÇKİN YERLERE, ŞÖLENLERDE BAŞ KÖŞELERE KURULMAYA BAYILAN DİN BİLGİNLERİNDEN SAKININ. DUL KADINLARIN MALINI MÜLKÜNÜ SÖMÜREN, GÖSTERİŞ İÇİN UZUN UZUN DUA EDEN BU KİŞİLERİN CEZASI DAHA DA AĞIR OLACAKTIR.”

KUR’AN-I DEVRİM LEVH-İ MAHFUZ’ un anlattığı gibi…

Müslüman dinadamlığı müessesesi, tümüyle Yahudilik dininden devşirilmiş bir meslektir. Müslüman dinadamlarının meslekleri, yaptıkların İŞ’in içeriği Yahudilik dininden copy/paste edilmiştir. Copy/paste’ den sonra bir başka bilgisayar komutu daha çalıştırılmıştır.

Find/Replace…

Şu kelimeyi bul: YAHUDİLİK. Şununla değiştir: MÜSLÜMANLIK.

Muhammed peygamber öldükten sonra KABALA.DOC dosyasının adı değiştirilip İSLAM.DOC yapılmıştır. Son isim değişikliği ile vurulmuştur öldürücü darbe:

Şu kelimeyi bul: HAHAM. Şununla değiştir: İSLAM ALİMİ.”

buRAK özDEMİR

www.izmirliahmetkaya.com

www.tanrinindogumgunu.com

http://www.dogumgunu.com.tr/store/levh-i-mahfuz.html

http://www.dogumgunu.com.tr/store/

Bir cevap yazın