ZORLU DENEYİMLER, ÖZGÜR İRADE

  

ZORLU DENEYİMLER, ÖZGÜR İRADE

 

Özgür irade dünyada yaşadıkları süre içinde harmonik bir şekilde her bireyde bulunan VİBRASYONUN anlatımıdır. Vibrasyon frekansınızı yükselterek, MÜŞFİK olmayı öğrenerek ve yeryüzünde karşılaştığınız her insana bir AZİZ’miş gibi davranarak ruhsal beden olarak seçmiş olduğunuz dersleri değiştirebilirsiniz.

Belki bu değişiklikleri hissetmeyebilirsiniz çünkü sizin gezegeninizin frekansı oldukça yoğundur fakat her zaman yüksek frekanstasınızdır. Bu yüksek frekanslar sizi daha SEVGİ dolu davranışlara yükseltecektir.

SEVGİ, ŞEFKAT, MERHAMET ve AŞK dolu düşünce ve dilekler sizi insanlığın iyiliğine yönelik bir DÜŞÜNCE-FORMU haline getirir.

 

Bir düşünceye ilk sahip olduğumuz zaman,

bu düşünce fiziksel tezahür öncesindeki bir ENERJİDİR.

Eğer BİZ bir düşünceyi yeterince sık veya

yeterince duygu katarak düşünürsek

nihayetinde o düşünce fiziksel alemde tezahür edecektir.

NEGATİF DÜŞÜNMENİN FİZİKSEL HASTALIKLARA

YOL AÇABİLMESİ DE BU NEDENDEN DOLAYIDIR.

 

RUHUN LİSANI DUYGULARDIR.

Dünya halihazırda her geçen gün vibrasyon anlamında yükselmektedir. Her gün daha fazla RUH, yaşamlarını yüksek düşünce-formlarında sürdürecekleri bir seviyeye gelmektedir. Herkesin iyiliğine olacak şekilde hareket etmeyenler için yakın zamanda hiç yer kalmayacaktır dünyada. Yolunuzdaki insanlara SEVGİ, ŞEFKAT, MERHAMET, AŞK, HUZUR ve IŞIK vermeyi seçtiğiniz için derslerinizi öğrenmek üzere belirlediğiniz o ZORLU DENEYİMLER artık ruhunuza uygun düşmeyecektir.

Kendiniz ve diğerleri için hayırlı olan değişiklikleri,

 herkesin içindeki iyiyi görerek ve onları yüceltip,

yükseklere taşıyarak hayata geçireceksiniz.

ZORLU DENEYİMLER taşıdıkları güzelliği hayata geçirmeleri için ruhların hızını kesmek üzere kullanılan bir yöntemdir. Dünya üzerindeki  deviniminizi daha yavaş bir tempoda sürdürdükçe, semavi vibrasyonların frekansı da o kadar yüksek ve hissedilir olur. ACI ve ÇİLE’de tercih unsurudur ve diğer insanlar dünya üzerindeki hayatlarını ACI çekmeden yaşayabilsinler diye bazı harikulade varlıklar acıyı kendi üstlerine alırlar. Diğerlerinin mutluluk içinde, ızdırap çekmeden yaşayabilmeleri için dünyevi bedeninizi teslim etmek, insanın yapabileceği en yüksek seviyeli fedakarlıklardan biridir.

Başa çıkabileceğinizden daha fazlası verilmez size fakat bazı RUHLAR bir hayat dönemi içinde daha hızlı bir bilinç gelişimi kaydetmek isterler, bilinç seviyeleri arasındaki perdelerden daha hızlı geçmeyi arzu ederler. Dünyevi acı ve ızdıraplar fiziksel planda her zaman değiştirilemeseler bile, bu ızdıraba taraf olan kişiler düşüncelerini değiştirmeye, pozitif vibrasyonu olan düşünce formlarını seçmeye her zaman muktedirdir. Zira düşünce şeklinin değiştirilmesi ızdırabı ve çekilen acıyı azaltır.

Hayatımızdaki zorlu durumları, SEVGİ’nin tüm biçimlerini deneyimlemek ve kendimizi SEVGİ, ŞEFKAT, MERHAMET ve AŞK olarak bilmek amacıyla planladığımız dikkate alındığında, bu idraka daha erken bir zamanda ulaşmamızın, planlanan diğer olayları gereksiz kılacağı açıktır.

 

DEPRASYON, ÖFKE, ‘Neden BEN?’ sorusu ve en nihayetinde de kabulleniş dönemi. Tüm bunlar, belirli bir seviyedeki RUH BİLİNCİNE ulaşmak için başarılması gereken dersin aşamalarıdır. Güzel bir süreçtir bu ve her bir aşamada kendinizi AFFETMENİZ çok önemlidir.

Böylelikle en yüksek bilinç seviyenize erişebilir

ve sonrasında da benzer şeyleri yaşayacak,

aynı yollardan geçecek tüm insanların bilincinde de aynı güzelliği,

SEVGİYİ, ŞEFKATİ, MERHAMETİ, AŞKI ve anlayışı canlandırabilirsiniz.

 

İnsanlar hayatın olağanüstü derecede hassas ve kırılgan olduğunun artık farkındadırlar. ZORLU DENEYİMLER, tanıdıkları birinin başına gelebiliyorsa eğer, onlarında başına gelebilir ve bu ilk bakışta çok ürkütücüdür. Hayatınızda kimin olması gerekiyorsa onlar orada olurlar her zaman. Bazen de bu zorlu yolculuğu tek başınıza yapmanız gerekir ve dışarıdan gelecek yardımlara çok ihtiyacınız olmaz. Fakat ihtiyaç duyduğunuzu düşünebilirsiniz. Böyle düşünen ve bu düşüncenin içinde DEBELENEN insanlar KURBAN haline gelir.

Eğer kendi içinize bakarsanız,

İster yalnız başınıza yürüyün, ister başkalarıyla birlikte,

Yol sizin için aydınlanacaktır.

Yapmanız gereken tek şey

TANRI’dan YARDIM İSTEMEKTİR.

 

www.izmirliahmetkaya.com

www.tanrinindogumgunu.com

 

 

Bir cevap yazın